Společnost UNEX a.s. se mimo výrobu velkostrojů a ocelových konstrukcí zabývá poskytováním služeb svým zákazníkům. Jedná se zejména o montáže, opravy a rekonstrukce v oblasti velkostrojů a manipulační techniky.

Montážní práce, jako samostatný obor činnosti, jsou v akciové společnosti UNEX součástí standardní nabídky již téměř 65 let. Zpočátku byl tento provozní celek zaměřen výhradně na montáž, opravy a rekonstrukce firemních zakázek. Postupem času se však jeho činnost rozšířila do oblasti kooperací postavených na důsledném využívání nashromážděných zkušeností, řemeslné zručnosti a strojního vybavení.

Zajišťujeme opravy a rekonstrukce vlastních zařízení i zařízení zhotovených jinými firmami. Rozsah nabízených činností vychází z požadavků zákazníka – od drobných oprav až po generální opravy strojů s jejich modernizací. Součástí montážních prací jsou jak ocelové konstrukce včetně mechaniky, tak i elektromontáže, strojní a hydraulická zařízení. Tyto činnosti jsou zajištěny kvalifikovaným týmem montérů – svařečů, mechaniků, specialistů na hydrauliku, mostařů, elektrikářů, natěračů a lešenářů.

K dispozici máme i vlastní mobilní jeřáby o nosnosti 28 až 140 tun s výškou zdvihu až 80 metrů. Součástí našeho vybavení je i dálkově řízené hydraulické zvedací zařízení o nosnosti 2 000 tun.

Provádíme:


Montáže

  • velkostrojů pro povrchovou těžbu
  • skládkových strojů a nakladačů
  • pásových dopravníků a dopravních stanic pro přepravu vytěžených hmot
  • mostových jeřábů a jeřábových drah

Opravy, rekonstrukce, modernizace

  • velkostrojů pro povrchovou těžbu
  • skládkových strojů a nakladačů
  • mostových jeřábů a jeřábových drah

Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení:

Jaromír Radil
Výkonný ředitel Strojíren

E-mail:
strojirenstvi__at__unex.cz
Telefon:
+420 585 073 300

Kontaktujte nás přímo