UNEX má dlouholetou tradici nejen v oblasti výroby zařízení pro kontinuální těžbu, ale také ve výrobě a dodávkách kompletních technologických celků, jako např. jeřábů a manipulačních zařízení či výrobních zařízení.

K produkci Těžkého strojírenství rovněž patří svařované ocelové díly i konstrukce jako jsou rámy a části pracovních zařízení stavebních, důlních či zemědělských strojů, rámy turbín, pohonných jednotek a kompresorů, těžké svařence pro lisovací techniku, konstrukce výrobních nebo sportovních hal nebo mostní konstrukce. Jsme schopni zpracovávat jak běžné konstrukční oceli, tak i speciální oceli typu WELDOX a HARDOX.

Výrobní program doplňují služby, které poskytujeme našim zákazníkům. Jedná se zejména o montáže, opravy a rekonstrukce v oblasti velkostrojů a manipulační techniky, a to jak vlastních zařízení, tak i zařízení zhotovených jinými firmami.

Výrobky z našich strojírenských závodů v Uničově-Brníčku a ve Snině na Slovensku směřují do celého světa k zákazníkům, kteří působí v segmentu manipulační, důlní, stavební a zemědělské techniky, energetických zařízení, v železničním a námořním průmyslu, offshore atd.

V oblasti svařování jsme certifikování dle ČSN, EN, zkušenosti však máme i se svařováním dle standardu AWS D1.1.

Základní certifikace společnosti

  • Certifikát podle ČSN EN ISO 3834-2
  • Certifikát podle EN 1090-2, EXC4
  • Certifikát podle EN 15085-2, CL1
  • Certifikát podle ČD V95/5

Pro více informací kontaktujte naše obchodní oddělení:

Jaromír Radil
Výkonný ředitel Strojíren

E-mail:
info__at__unex.cz
Telefon:

Kontaktujte nás přímo