Objem naší výroby se dynamicky přizpůsobuje potřebám trhu. Vždy budeme stát o kvalitní zaměstnance – studenty absolventy i zkušené odborníky všech věkových kategorií – kteří za sebou chtějí vidět výsledky své práce a jsou zvyklí pracovat i sami na sobě. Těšíme se na všechny, kteří se rádi podílejí na zrodu nových věcí, u nichž mohou uplatnit své nápady a být u jejich uskutečnění.

Základem dlouhodobého úspěchu naší firmy jsou spokojení a motivovaní zaměstnanci, odvádějící kvalitní a poctivý výkon. Na úspěšnou tradici českého strojírenského a metalurgického průmyslu navazujeme kvalitou našich výrobků i stabilitou našeho týmu kvalifikovaných zaměstnanců.

Podporujeme nápady, které zlepšují pracovní postupy nebo zvyšují kvalitu a produktivitu práce. Vítáme a podporujeme také jakýkoliv zájem o individuální kariérní růst.

Aktuální nabídka volných míst

Pro všechny uchazeče o zaměstnání v naší společnosti jsme připravili samostatný web s veškerými informacemi o volných místech a výběrových řízeních ve všech našich závodech, včetně dalších informací potřebných pro rozhodování o kariéře ve společnosti UNEX.

Nábor absolventů, tréninkový program

Absolventi středních odborných škol a učilišť mohou ihned po ukončení studia nastoupit do našeho tréninkového programu jako zámečníci a svářeči. Před praxí upřednostňujeme u čerstvých absolventů chuť do práce, ochotu učit se novým věcem a zájem o obor kovovýroby a těžkého strojírenství.

 • Nabízíme perspektivní zaměstnání s férovým individuálním ohodnocením.
 • Uchazečům bez praxe poskytneme kompletní zaškolení a pomůžeme získat potřebné dovednosti.
 • Podporujeme rozšiřování technického vzdělávání a získávání profesních certifikací či osvědčení.
 • Jako přední firma v oboru poskytujeme stabilní zázemí i možnost profesního růstu.
 • Nabízíme příspěvek na stravování, umožňujeme ubytování na firemních ubytovnách, přispíváme na ozdravné pobyty.
 • Nezapomínáme na osobní či pracovní výročí našich zaměstnanců.

Absolventi se zájmem o práci zámečníka nebo svářeče se mohou hlásit každé úterý od 8.00 na personálním oddělení společnosti UNEX v Uničově (UNEX a.s., Brníčko 1032, Uničov).

Rekvalifikační kurzy

Nemůžete najít práci ve svém oboru? Rádi byste změnili svoje současné zaměstnání? Pro uchazeče bez potřebné kvalifikace nabízí UNEX rekvalifikační kurzy v oborech:

 • Zámečník
 • Svářeč
 • Lakýrník

V případě zájmu o rekvalifikaci nás, prosím, kontaktujte e-mailem na personalistika@unex.cz nebo osobně navštivte naše personální oddělení (UNEX a.s., Brníčko 1032, 783 91, Uničov).

Vzdělávání

Podporujeme naše zaměstnance v dalším vzdělávání v technickém směru, osobním rozvoji a získávání certifikací či osvědčení o nabytých znalostech. V současné době jsou pro zaměstnance společnosti UNEX připraveny následující vzdělávací programy:

 • Odborné kurzy

Nabízíme rozšíření vzdělání a získání kvalifikace v oblasti výroby (svařování, obsluha strojů, řízení techniky, metalurgie, výrobní postupy, testování materiálů a produktů, opravy strojů, bezpečnost práce) i v oblastech rozvoje interpersonálních a prezentačních dovedností, znalosti práce s informačními technologiemi apod.

 • Jazykové kurzy

Naše výrobky a zákazníky je možné najít na všech kontinentech. I proto klademe důraz na jazykové znalosti našich zaměstnanců a podporujeme jejich další jazykové vzdělávání.

Pro více informací kontaktujte naše personální oddělení:

E-mail:
personalistika__at__unex.cz
Telefon:
+420 585 072 033

Kontaktujte nás přímo