16 7.2018

Zaměstnanci UNEXu o prázdninách zamíří i na jižní Slovensko

Lázeňské město Veľký Meder je o něco menším městem než Uničov. Za termálními prameny a koupelemi zde lidé jezdí už bezmála 1 000 let. I proto jde o jedno z nejvýznamnějších turistických středisek jižního Slovenska.

Zaměstnanci UNEXu mají již řadu let možnost vypravit se o prázdninách, ale i v průběhu roku, na rekreaci či ozdravný pobyt do místního termálního parku, jehož voda příznivě působí na kloubní poruchy, nemoci páteře, svalů a celkově příznivě působí na regeneraci organismu. K procházkám, běhu nebo dalším aktivitám vybízí místní stohektarový dubový lesopark, který je unikátním pozůstatkem velkého lesa, který se před staletími rozprostíral po celé Podunajské nížině.

UNEX ve spolupráci s odbory vytvořil celoroční velmi výhodné podmínky pro ubytování a pobyt v této lokalitě pro 630 zaměstnanců a rodinných příslušníků. Ti najdou zázemí v penzionu Solar Park, který leží v bezprostřední blízkosti termálního parku a sportovních aktivit, současně však nabízí i možnost relaxovat a odpočívat v klidu. Prodloužený víkend (st-ne) mohou účastníci rekreace strávit v penzionu za 200 Kč na osobu, týdenní pobyt (so-so) pak za 400 Kč za osobu. Doplatek do plné ceny, což je cca 90 % pobytových nákladů, hradí UNEX.

Vítaným bonusem je zajištění přímého bezplatného autobusového spojení od bran závodů tzn. z Uničova, Olomouce či Sniny, do místa pobytu a zpět.

UNEX přeje všem zaměstnancům, spolupracovníkům i obchodním partnerům krásné a klidné léto.