Vítejte na stránkách strojírensko-metalurgické skupiny UNEX, světově uznávaného výrobce kolesových rypadel, zkušeného dodavatele komponent těžkého strojírenství, dlouhodobého partnera předních světových průmyslových korporací a největšího zaměstnavatele v regionu.

Strojírensko-metalurgický koncern UNEX již 69 let spoluvytváří tradici československého těžkého strojírenství. Zkušenosti a odbornost lidí; společně s moderními technologiemi, robotizovanými a automatizovanými pracovišti, řadou těžkých obráběcích strojů a rozsáhlými výrobními prostory, umožňují efektivně vyrábět vysoce kvalitní produkty pro různá průmyslová odvětví dle výkresové dokumentace a požadavků těch nejnáročnějších zákazníků.

Díky vlastním strojírnám, lakovnám, slévárnám a kovárně je UNEX schopen dodávat široký sortiment těžkých ocelových konstrukcí včetně montáže, finálně opracovaných odlitků a výkovků. Ve třech závodech v Uničově, Olomouci a slovenské Snině pracují na 2 tisíce odborníků. Většinu své produkce UNEX exportuje do celého světa.

1.-5.10.2018
Brno, ČR
FOND-EX
4.10.2018
Dům kultury, Šumperk
Burza práce a vzdělání
23.10.2018
Výstaviště Flora - pavilon A, Olomouc
Burza práce a vzdělání
13.-16.11.2018
Jönköping, Švédsko
ELMIA Subcontractor
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3