7 4.2017

UNEX míří na největší průmyslovou výstavu na světě

Veletrh Hannover Messe je považován za největší průmyslovou výstavu na světě. Letošní, jubilejní 70. ročník, se bude konat od 24. do 28. dubna na tradičním místě, hanoverském výstavišti, které je s rozlohou 496 000 m² krytých výstavních prostor v 27 halách, pavilonech a kongresových centrech největším komplexem svého druhu na světě. Mezi vystavovateli z celého světa opět nebude chybět ani UNEX. Do Hannoveru pojedeme s cílem zaujmout co nejvíce z více než 200 000 návštěvníků, kteří veletrh každoročně navštíví. Jako při všech zahraničních prezentacích i zde budeme představovat výrobní možnosti a kapacity všech výrobních závodů UNEX novým potenciálním obchodním partnerům, vést jednání se současnými zákazníky či se informovat o novinkách v našem oboru.

Letošní Hannover Messe se ponese v duchu světových novinek z oblastí průmyslové automatizace a IT, energetických a environmentálních technologií a vývoje a výzkumu v rámci oboru strojírenství. Prezentovat by se mj. mělo více než 400 příkladů aplikace řešení z oblasti Průmysl 4.0 (digitalizace a automatizace výroby). UNEX má s inovativními obory reálnou zkušenost: mezi naše zákazníky již dnes patří společnosti vyrábějící roboty, autonomní těžební systémy nebo hybridní pohony. Tato odvětví jsou silně růstová a my chceme být pochopitelně jejich součástí.

Mezi zákazníky UNEXu mají pevné místo i tradiční výrobci z energetického či těžebního průmyslu a oblasti offshore (zařízení a technologie na moři). Každému zájemci o naše služby proto v Hannoveru představíme skutečně širokou škálu výrobních možností a kapacit v našich výrobních závodech v Uničově, Olomouci a ve Snině.

Srdečně vás zveme k návštěvě a těšíme se na setkání s vámi na našem stánku G18 v hale 5.